Master Partys Logo

0 product(en) voor 0

Ga naar offerte

Astera AX10 SpotMax

  • Astera Ax10 4
  • astera Ax10
40,-
per dag

48,40 incl. BTW

  • 20u lang te gebruiken op accu
  • Draadloos tot 300m bestuurbaar met AsteraBox
  • Waterdicht (IP65)
  • Leverbaar vanuit Amsterdam & Breda
  • 135W RGBAW Philips lumnileds lichtbron

De Astera AX10 huren? Een 135W (9 x 15W) Philips RGBAW waterdichte (IP65) LED lamp met een stralingshoek van 13 tot 47 graden. De Astera AX10 is de Bentley onder de LED verlichting voor talloze toepassingen.

Informatie

Draadloze accu buitenspot huren

De Astera AX10 is een krachtige (135 watt), waterdichte (IP65), op afstand bestuurbare (tot 300 meter) accu (tot 20 uur) LED spot waarmee de toepassingen eindeloos zijn. De Astera AX10 accu LED spot is dan ook voor iedere lichtoperator en eventmanager een geweldige spot om mee te werken. Je kunt de spot eenvoudig bedienen door middel van een app (AsteraApp) op je smartphone of tablet, of deze via DMX integreren in het lichtplan.

Accu spot

Doordat LED verlichting weinig stroom verbruikt maar toch een hoge licht output geeft kan er in de huidige LED spots steeds vaker gebruik worden gemaakt van LED spots met ingebouwde accu. Weg met de lelijke stroomkabels over de vloer, podium of in het decor!

De indoor LED spots in ons verhuur assortiment hebben een accuduur van ongeveer 7 uur. In veel gevallen is dat meer dan voldoende voor veel evenementen. De Astera AX10 overtreft dit ruimschoots met een accuduur van 20 uur! De krachtige LG Chem Lithium-ion accu is hiervoor verantwoordlijk.

Een zeer handige bijkomende functie van de Astera AX10 LED spot is het in te stellen tijdschema. Hierdoor kun je via de AsteraApp bepalen op welk(e) tijdstip(pen) de verlichting aan moet springen, deze eventueel moet wisselen van kleur en tot wanneer de accu het vol moet houden. De AX10 LED spot berekent hierna zelf hoe hij zijn accucapaciteit moet verdelen zonder dat er tijdens het evenement ooit een lamp zal uitvallen.

Aansturing & Draadloze communicatie

De ingebouwde accu zorgt ervoor dat de AX10 LED spot geen stroomtoevoer nodig heeft. Om ook te zorgen voor een draadloze aansturing en communicatie maak je gebruik van de AsteraBox. Een converter die het inkomende bluetooth signaal van de tablet met AsteraApp of het inkomende DMX signaal van een lichttafel omzet in een 865 - 870 MHz RF signaal. De Astera AX10 communiceert hierlangs ook terug (Talkback). Door niet gebruik te maken van de WiFi-band verkleint dit de kans op storingen en vergroot dit het bereik tot 300 meter.

Output & Lichtbron Astera AX10

Een Astera AX10 SpotMAX maakt gebruik van negen 15W RGBAW Philips LED's met een zeer hoge kwaliteit. Met een zeer hoge kleurconsistentie (TruColor calibration) wordt elke denkbare kleur prachtig gemengd en weergegeven. Daarnaast is het mogelijk om via de AsteraApp de kleurtemperaturen van de LEE filters te bereiken. U hoeft nooit meer een kleurenfilter te knippen, maar slechts het getal op de app in te voeren!

Kleurtemperatuur & Flicker Free

Bij congressen, presentaties, evenementen en TV-opnames waarbij gebruik wordt gemaakt van camera's zijn ook de instellingen zoals de kleurentemperatuur en de frequentie van belang. De AsteraApp maakt het mogelijk om de Astera AX10 LED spot in te stellen op een kleurtemperatuur van 2700K tot 6500K en het aantal Hertz is in te stellen van 200 tot 1205Hz. Via de AsteraApp vul je het aantal frames per seconde in waarin je filmt. Het aantal Hertz waarmee de Astera AX10 moet functioneren wordt hierop automatisch berekend.

Lenzen & bundels

De Astera AX10 LED spot beschikt over een ingebouwde outputbundel van 13 graden. Met drie verschillende opzetlenzen is de spot aanpasbaar zodat hij op allerlei verschillende manieren kan worden ingezet. Hierdoor heb je onderstaande mogelijkheden:

  • "Normal" een 13 graden bundel.
  • "Flood filter" een 32 graden bundel.
  • "WallWash Filter" een 17 x 46 graden bundel.
  • "Rotatable Filter" een 46 x 17 graden bundel welke draaibaar is.

Noodverlichting & diefstal

Alsof bovenstaande functies bij het huren van de Astera AX10 LED spot niet genoeg zijn, heeft deze waterdichte LED spot tevens nog 2 handige functies. De Astera AX10 kan (zoals normale verlichting) ook worden aangesloten op het stroomnet. Indien door welke reden dan ook de spanning wegvalt (door bijvoorbeeld een technische storing) merkt deze LED spot dat. De Astera AX10 reageert hierop door direct de emergency light functie te activeren. De LED spots geven een helder wit licht af door gebruik te maken van hun accu. Hierdoor is er bij het publiek geen reden tot paniek omdat de gehele ruimte helder wit wordt uitgelicht en alle vluchtwegen en uitgangen goed zichtbaar blijven.

Niets is zo vervelend dan apparatuur die door raddraaiers wordt verplaatst of gestolen. De Astera AX10 heeft hiervoor een anti-diefstal functie. Zodra de LED spot wordt verplaatst of meegenomen geeft deze een alarm en een flikkerend licht af. Tevens wordt het naar de AsteraBox gecommuniceerd zodat de lichtoperator ook wordt gewaarschuwd.

De Astera AX10 SpotMAX huren

Is de Astera AX10 LED spot dé LED spot die u wilt huren voor uw evenement? Voeg deze dan toe aan uw offerteaanvraag. Master Partys is een van de eerste licht en geluid verhuurbedrijven in Nederland die het merk Astera in het verhuurassortiment heeft opgenomen. Enkele toepassingen waarvoor de Astera AX10 veel wordt gebruikt:

  • Het verlichten van gebouwen, panden en andere objecten in de buitenlucht.
  • Het integreren van de Astera serie in een festival lichtplan.
  • Het uitlichten van fonteinen doordat deze waterdicht is.
  • Het optimaliseren van sfeer door de ingebouwde sfeer functies in de AsteraApp.
  • Allerlei toepassingen met een korte op- en afbouwtijd.

Merk & type:

Astera AX10 SpotMAX

Vermogen of wattage:

135 watt

Meegeleverde hardware:

IR Remote (bij afname van 8x AX10)

Aansturing:

AsteraBox, W-DMX of CRMX

Gewicht:

7,98 KG

Lichtsterkte:

3350 Lm, 1035 Lx

Accuduur:

20 uur (oplaadtijd 7 uur)

Afmeting AX10 Event Spotlight:

27,9 x 29,6 x 25,3 cm

Te gebruiken voor:

Binnen- en buitenevenementen (IP65)

Gerelateerde producten

SGM G-1 moving head

55,-

66,55 incl. BTW

Astera AX5 TripePar

25,-

30,25 incl. BTW

AsteraBox incl. tablet

50,-

60,50 incl. BTW

Astera AX3 Lightdrop

15,-

18,15 incl. BTW

Astera AX1 PixelTube

25,-

30,25 incl. BTW

Astera AX10 SpotMax

40,-

48,40 incl. BTW