Master Partys Logo

0 product(en) voor 0

Ga naar offerte

Astera AX3 Lightdrop

  • Astera Ax3 2 huren
  • Astera Ax3 huren
  • Astera Ax3 3 huren
15,-
per dag

18,15 incl. BTW

  • 20u lang te gebruiken op accu
  • Draadloos tot 300m bestuurbaar met AsteraBox
  • Waterdicht (IP65)
  • Leverbaar vanuit Amsterdam & Breda
  • 15W RGBW Philips Lumniled lichtbron

Een waterdichte RGBW accu LED spot die in de palm van uw hand past. Deze Astera AX3 Lightdrop is door zijn zijn compactheid inzetbaar op ieder denkbaar evenement. 15 watt RGBW LED lichtsterkte met een aanpasbare bundel van 13 tot 220 graden!

Informatie

Astera AX3 Lightdrop huren

In de Astera AX serie is de AX3 een multifunctionele draadloze en waterdichte accu LED spot die zo groot is als een koffiemok. De 15 watt RGBW LED spot is draadloos te besturen door middel van een infrarood afstandsbediening of de AsteraBox en een tablet met de vooraf geïnstalleerde AsteraApp.

Mini accu LED spot

Niets is zo hinderlijk als lelijke stroomkabels tussen de te plaatsen LED spots en het dichtstbijzijnde stroompunt. Met de Astera AX3 LED spot is dat verleden tijd. Nadat de LED spots volledig zijn opgeladen functioneren de AX3 Lightdrops tot 20 uur op hun ingebouwde accu. De krachtige LG Hem Lithium-ion accu zorgt voor deze extreem lange gebruikstijd.

Naast de lange accuduur is ook de aansturing draadloos. Door middel van de AsteraBox is het bereik naar elke willekeurige Astera AX verlichting tot 300 meter ver geen enkel probleem! De AsteraBox zet het inkomende bluetooth signaal van de aangesloten tablet met app of de conventionele lichttafel om in een 865 - 870 MHz RF signaal.

Magnetische achterzijde

Naast de ophangbeugel en het voetje van de Astera AX3 heeft deze een zeer handige andere ophangoptie: een magnetische achterzijde. Hierdoor kunt u de RGBW LED spot aan elke metalen poot, deur, stellage of ander object magnetisch bevestigen.

Output & lichtbron Astera AX3

Een Astera AX3 Lightdrop maakt gebruik van een 15W RGBW Philips LED van zeer hoge kwaliteit. Met een zeer hoge kleurconsistentie (TruColor calibration) wordt elke denkbare kleur prachtig gemengd en weergegeven. Daarnaast is het mogelijk om via de AsteraApp de kleurtemperaturen van de LEE filters aan te passen.

Kleurtemperatuur & flickerfree

De AsteraApp maakt het mogelijk om de Astera AX3 Lightdrop in te stellen op een kleurtemperatuur van 2700K tot 6500K en het aantal Hertz is in te stellen van 200 tot 1205Hz. Via de AsteraApp vul je het aantal frames per seconde in waarin je filmt. Het aantal Hertz waarmee de Astera AX3 moet functioneren wordt hierop automatisch berekend.

Lenzen & bundels

De Astera AX3 Lightdrop beschikt over een ingebouwde output bundel van 13 graden. Met drie verschillende opzet lenzen is de spot aanpasbaar zodat deze op allerlei verschillende manieren kan worden ingezet. Hierdoor heb je onderstaande mogelijkheden:

  • "Normal" een 13 graden bundel.
  • "Flood filter" een 32 graden bundel.
  • "Wide-Angle Filter" een 120 graden bundel.
  • "Dome Filter" een 220 graden bundel.

Noodverlichting & diefstal

Een kleine Astera AX3 is volledig draadloos en past gemakkelijk in je jaszak, dus daardoor diefstal gevoelig. Astera heeft daar iets op gevonden. Zodra de LED Spot is ingesteld op "Anti-theft" en de spot wordt bewogen geeft de AX3 een piepend alarm af en gaat deze flikkeren. Tevens is op de AsteraApp te zien dat er beweging is geconstateerd bij 1 van de lampen.

De noodverlichting functie is een handige functie wanneer de Astera AX serie wordt aangesloten op het stroomnet. Zodra de stroomvoorziening uitvalt zullen alle AX spots als helder witte noodverlichting aangaan zodat er bij het publiek geen paniek veroorzaakt wordt.

Transport Astera AX3

De Astera AX3 LED spots zijn ontzettend compact en handzaam. Zo ook het transport ervan. De LED spots worden geleverd in een handige koffer waarin ze per 8 stuks inclusief toebehoren worden vervoerd. Tevens fungeert deze transportkoffer ook als oplaadstation.

Merk & type:

Astera AX3 Lightdrop

Vermogen of wattage:

15 watt

Meegeleverde hardware:

IR Remote (bij afname 8x AX3)

Aansturing:

AsteraBox, W-DMX of CRMX

Gewicht:

0,679 KG

Lichtsterkte:

430 Lm, 1300 Lx

Afmetingen:

9,5 x 6 cm

Accuduur:

20 uur (oplaadtijd 7 uur)

Te gebruiken voor:

Binnen- en buitenevenementen (IP65)

Aanbieding:

Tuinfeest verlichting

€ 220.00

Gerelateerde producten

Astera AX5 TripePar

25,-

30,25 incl. BTW

AsteraBox incl. tablet

50,-

60,50 incl. BTW

Astera AX3 Lightdrop

15,-

18,15 incl. BTW

Astera AX1 PixelTube

25,-

30,25 incl. BTW

Astera AX10 SpotMax

40,-

48,40 incl. BTW